Žádost o bezplatnou technickou podporu

Pomocí níže uvedeného formuláře nám můžete zaslat Vaše požadavky, dotazy nebo náměty, které se týkají našich produktů a služeb. Při žádosti o technickou pomoc pro systém TIRS.NET nezapomeňte přiložit Váš projekt a výpisy z diagnostického nástroje TN Monitor.

Garantovaný servis a podpora

Pokud s námi máte uzavřenu platnou servisní smlouvu nebo máte zakoupen balíček podpory, použijte formulář pro garantovanou podporu, Váš požadavek bude zpracován dle sjednaných smluvních podmínek s garantovanou dobou odezvy.

Obecná podpora

V případě, že s námi nemáte uzavřenu servisní smlouvu, ani nemáte zakoupen balíček podpory , bude Váš požadavek zařazen do seznamu došlých požadavků. Váš dotaz se budeme snažit zpracovat v co nejkratším termínu, ale je nutné počítat s tím, že došlé požadavky na podporu jsou vyřizovány dle pořadí v jakém došly a vytíženosti našich pracovníků.

V případě, že požadujete podporu s garantovanou dobou odezvy nebo podporu po telefonu, kontaktujte nás.

Děkujeme za pochopení.

CORAL Team

Formulář – Žádost o technickou podporu

  Jméno a příjmení (vyžadováno)

  Firma (vyžadováno)

  Pozice

  Ulice

  Město

  PSČ

  Telefon (vyžadováno)

  E-mail (vyžadováno)

  Váš dotaz na technickou podporu

  Připojit soubor k Vašemu požadavku (max. velikost souboru: 10MB, více souborů zkomprimujte do jednoho zip archivu, doba odeslání je závislá na velikosti souboru)

  Prosíme o uvedení správného výsledku pro ověření, že nejste robot.

  Údaje zde uvedené budou použity pouze pro vnitřní účely společnosti CORAL s.r.o.. Tímto uděluji svůj SOUHLAS se zpracováním osobních údajů, které jsem dobrovolně poskytl (-a) či poskytnu společnosti CORAL s.r.o., Hradec Králové, IČ: 46506829 za účelem výkonu činností, jež jsou předmětem podnikání této společnosti, a to zejména pro účely kontaktní při marketingu a obchodním styku. Souhlas poskytuji v rozsahu kontaktních údajů. Souhlas uděluji na dobu neurčitou. Tento souhlas je možné kdykoli odvolat.