Ke stažení

Zde si můžete stáhnout časově omezenou verzi profesionálního SCADA/HMI systému TIRS.NET včetně demoprojektu.

Pro partnery (implementační a realizační MaR firmy, výrobce a dodavatele zařízení nebo komponent) je partnerská vývojová licence systému TIRS.NET zdarma a to včetně základního zaškolení Vašich pracovníků.

Pokud máte zájem o bezplatné předvedení našich produktů, materiály nebo vytvoření cenové nabídky, prosíme Vás o vyplnění odpovídajícího formuláře.

Po vyplnění formuláře bude na Vámi zadaný e-mail zaslána zpráva s odkazem a heslem ke stažení SCADA/HMI systému TIRS.NET.

  Jméno a příjmení (vyžadováno)

  Firma (vyžadováno)

  Pozice

  Telefon

  E-mail (vyžadováno)

  Váš případný dotaz k systému TIRS.NET nebo komunikaci s Vaším HW (PLC automaty, měřiče, atd.)

  Prosíme o uvedení správného výsledku pro ověření, že nejste robot.

  Jste implementační nebo MaR firma a potřebujete vyzkoušet systém TIRS.NET včetně komunikace s Vaším zařízením? Kontaktujte nás.

  Údaje zde uvedené budou použity pouze pro vnitřní účely společnosti CORAL s.r.o.. Tímto uděluji svůj SOUHLAS se zpracováním osobních údajů, které jsem dobrovolně poskytl (-a) či poskytnu společnosti CORAL s.r.o., Hradec Králové, IČ: 46506829 za účelem výkonu činností, jež jsou předmětem podnikání této společnosti, a to zejména pro účely kontaktní při marketingu a obchodním styku. Souhlas poskytuji v rozsahu kontaktních údajů. Souhlas uděluji na dobu neurčitou. Tento souhlas je možné kdykoli odvolat.