Žádost o garantovanou technickou podporu

Jedná se o garantovanou podporu, která je určena pouze pro zákazníky, kteří mají s firmou CORAL uzavřenu servisní smlouvu nebo zakoupen balíček podpory.

Pomocí níže uvedeného formuláře nám můžete zaslat Váš požadavek na podporu, ve kterém je nutné vyplnit číslo servisní smlouvy nebo balíčku podpory. Váš požadavek bude následně zpracován dle sjednaných smluvních podmínek s garantovanou dobou odezvy. Na vyplněný e-mail Vám bude přeposlána kopie Vašeho požadavku.

Formulář – Žádost o technickou podporu

  Jméno a příjmení (vyžadováno)

  Firma (vyžadováno)

  Pozice

  Ulice

  Město

  PSČ

  Telefon (vyžadováno)

  E-mail (vyžadováno)

  Číslo platné servisní smlouvy nebo balíčku podpory. Garantovaná technická podpora bude poskytnuta pouze v případě uvedení správného čísla servisní smlouvy nebo balíčku podpory (vyžadováno)

  Váš dotaz na technickou podporu

  Připojit soubor k Vašemu požadavku (max. velikost souboru: 10MB, více souborů zkomprimujte do jednoho zip archivu, doba odeslání je závislá na velikosti souboru)

  Prosíme o uvedení správného výsledku pro ověření, že nejste robot.

  Údaje zde uvedené budou použity pouze pro vnitřní účely společnosti CORAL s.r.o.. Tímto uděluji svůj SOUHLAS se zpracováním osobních údajů, které jsem dobrovolně poskytl (-a) či poskytnu společnosti CORAL s.r.o., Hradec Králové, IČ: 46506829 za účelem výkonu činností, jež jsou předmětem podnikání této společnosti, a to zejména pro účely kontaktní při marketingu a obchodním styku. Souhlas poskytuji v rozsahu kontaktních údajů. Souhlas uděluji na dobu neurčitou. Tento souhlas je možné kdykoli odvolat.